Sunduğumuz Hizmetler

Evsel ve ticari kurulumlarda kurulumdan onarıma ve değişime kadar çok çeşitli bilişim hizmetleri sunuyoruz.

Nasıl Yardım Edebiliriz?

Etkileşimli Tahtaların Bakım ve Onarımı

FAZ1 ve FAZ2 Akıllı tahtalara ait tüm YEDEK PARÇALARI temin ediyoruz. OPS cihazlarının kırık USB değişimlerini yapıyoruz. USB’lerin çalışması için besleme, chip ve konnektör devrelerini değiştiriyoruz. Akıllı Tahtaların POWER KARTLARINI tamir ediyoruz.

İnternet Destek Hizmetleri

Master Bilişim olarak Ofis ve son kullanıcı bilgisayarının İnternet bağlantısı, işletim sistemi, uygulama programları ve donanımına yönelik destek hizmetleri verilmektedir

Yazılımsal ve Donanımsal Ürün Desteği

Yazılım, Bilgisayar, laptop ve bileşenlerinin alımı kurulumu ve müşteriye tam sunumunun yapılması ve sonrasında arızaların algılanıp gerekli çözümün uygulanmasını sağlamak

Bilgisayar Sorun Tespiti Sorun Algılama

Bilgisayarınız açılmıyor veya çok mu yavaş çalışıyor bunun donanımsal, yazılımsal bir çok sebebi olabilir bu sorunları tespit edip en uygun fiyat garantisi ile çözüme kavuşturmak için bizimle iletişime geçin yapacağımız ücretsiz arıza tespitinden sonra kararı size bırakıyoruz

İşletim Sistemi Kurma

İşletim sistemi çökmüşse yedekleme ve bilgi kurtarma işletim sisteminin ve diğer uygulamaların yeniden kurulumu hatalı işlemler sonucu işletim sisteminde oluşan veri bozulmalarının düzeltilmesi yerinde teknik hizmet ve büroda teknik hizmet olarak iki şekilde yürütmekteyiz.

Çizim ve Mühendislik Programları Kurulumu

Teknik destek hizmetimiz, kullanmakta olduğunuzu yazılımlarımız ile ilgili sorunlarınızı hızla belirlemeye ve çözmeye odaklanmıştır. Teknik destek kadromuz hem konularında bilgili hem de ilgili endüstrilerin pratik tecrübesine sahip uzmanlardan oluşmaktadır.

Data - Network Sistemleri

Network sistemlerinin temel amacı aynı firma altındaki tüm kullanıcılar arasında bilgi paylaşımını sağlamaktır. Amacımız, firmaların network alt yapısını oluşturulması için gereken tüm donanım ve yazılım gereksinimlerini gidererek, firmalara profesyonel bir şekilde destek vermektir.

Server Güvenlik Sistemleri

Master Bilişim olarak doğru bilgi teknoloji ürünleri ile çözüm odaklı hizmet sağlıyoruz. Kurumsal ve Profesyonel markalar ile yaptığımız iş ortaklıklarımız ve güncel teknoloji ile proje kapsamında yapılan ürün tedariği çalışmalarımızla müşterilerimizi avantajlı konuma getiriyoruz…

Profesyonel Ağ kurulumu Kablo Tespiti

Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

CCTV / IP Kamera sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri için ihtiyacınız olan teknik destek. Kamera sisteminizi İster bize yaptırmış olun ister var olan güvenlik kamera sisteminiz olsun, gerekli olan teknik desteği bizden alabilirsiniz. Kamera Sistemleri için bakım ve onarım hizmetlerini ve sisteminizin sürekli randımanlı çalışmasını sağlıyoruz.

Data ve Telefon Santral Sistemleri

Santral kurulumu aşamasında dikkat edilmesi gereken hususlara uyulmadığı takdirde iletişim aşamasında sorun yaşanılması kaçınılmaz olacaktır. Eksik ya da yanlış kurulum yapılması çağrı trafiğinin de sorun yaşanmasına sebep olmaktadır.  Bu nedenle telefon santrali kurulumunda uzman teknik servislerden hizmet almanız verim alabilmek adına oldukça önemlidir.

Altyapı ve Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımlarının %2’sini oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin %80’inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.
Yaşanabilecek en ufak bir sorunun büyük zaman kayıplarına ve maddi kayıplara yol açacağını göz önünde bulundurursak yapısal kablolamanın önemi daha açık anlaşılacaktır.

emergency

Yardım etmek için buradayız! Bugün bizi arayın!